Co umožní vaše podpora?

Například stabilní připojení k internetu na cestách. Dát si o jednu kávu víc. Více času věnovat psaní, natáčení a sdílení. Dopřát svým textům kvalitní korekturu. Pracovat v lepších editačních progamech. Nebo jednoduše dojet o pár kilometrů dál.

Děkuji, že takovou možnost zvažujete.

#1 Pohled

Podpořte mě a zároveň udělejte radost sobě nebo jiným. Pošlu vám pohled ze země, kde se práve nacházím a připojím osobní vzkaz, nebo třeba i příběh 🙂

1. Adresu, na kterou chcete poslat pohled, mi napište na e-mail: nekesa.she@gmail.com. 

2. Částku prosím pošlete na účet u Air Bank: 1328480057/3030. S přihlédnutím k nákladům doporučuji cenu od 250 korun výš.

3. Do poznámky vepište "DAR".

She Nekesa - pohledy

#2 Podpořte mě na Patreonu

Mnou preferovaný způdob podpory. Díky platformě Patreon mi můžete přispívat pravidelně a podpořit tak moji tvorbu. Co to je za tvorbu? Primárně videa. Rozhodla jsem se stoupnout si před a za kameru a dokumentovat svoje cesty. Navíc budete mít přístup k obsahu určenému jen pro patrony, jako například aktuality. Patreon je pro mě způsob, jak s vámi mohu tvořit komunitu založenou na oboustranné interakci.

  • Můj profil je (tedy brzo bude) www.patreon.com/shenekesa

#3 Materiální podpora

Neboli takový barter. Líbí se vám můj projekt a myslíte si, že  máte něco, co se mi může hodit? Nebo chcete váš produkt otestovat v neustálé cestovní zátěži? Jsem otevřená podpoře formou vybavení. Ráda váš produkt nebo službu vyzkouším, otestuju a napíšu pravdivou recenzi. Pokud nad touto formou podpory přemýšlíte, což je skvělé, mám pro vás pár drobných informací:

  • Líbí se mi minimalismus, takže nehromadím, ani nepodporuji jednorázové produkty.
  • Preferuji užitečné věci z přírodních nebo recyklovatelných materiálů, které jsou šetrné k přírodě, pokud možno bez plastů a vegan.
  • Ráda sportuji (běhám, chodím, plavu, potápím se), pohybuji se v přírodě (treky, outdoor aktivity, kemping), pracuji na počítači, fotím a ráda vařím.

Napište mi na nekesa.she@gmail.com a domluvíme se. 

#4 Doprovod

Ne každý se chce a může sebrat a natrvalo se vydat na cesty. Na druhou stranu moc dobře vím, jak změna životního stylu nebo prostředí působí pozitivně na naši mysl. Cestování otevírá nejenom oči, ale i srdce a duši novým možnostem. Najednou si dokážete představit, co byste dřív nedokázali. Najednou máte hlavou plnou nápadů. Máte pocit, že všechno je možné. Nejeden z vás mi už řekl: "Tyjo, já bych hned jel." A tak otevírám i tuhle možnost a s radostí nabízím místo vedle mě.

Přidejte se alespoň na chvíli a vyzkoušejte si to jinak. Plán pro letošní jaro/léto/podzim je slow travelling v dodávce. Od jižního cípu Itálie na sever, podél pobřeží Tyrhénského moře. S možností zajet si do vnitrozemí.

Co můžete čekat? Každý den nové zážitky a nová dobrodružství. Cestuju low cost, takže převážně vlastní vaření, spaní v autě nebo na pláži. Víno, kávu, hvězdy nad hlavou, koupání v moři, ale i každodenní improvizace a jistá dávka nejistoty.

Napište mi na nekesa.she@gmail.com a domluvíme podrobnosti. 

Současná spolupráce/podpora

KAVA.CZ mě zásobuje dobrou kávou a různými udělátky na cesty, jako je například Aeropress. Pokud chcete kvalitní kávu, tady určitě pořídíte.

She Nekesa - KAVA.CZ

Michael z Trailpoint.cz mi poskytl boty, které mi konečně padnou. Mimochodem je to moje nejoblibenější běžecká prodejna. A dokonce pořádají pravidelné přednášky, tréninky a testovačky, omrkněte.

She Nekesa - Trailpoint

DDhammocks.cz od kterých mám skvělou hamaku. Pro všechny moje fanoušky jsem domluvila slevu 5% z nákupu. Při objednávce zadejte do poznámky NEKESA