I'm Nekesa. I travelled solo around Kenya for six months, paddled 1000 K in a sea kayak, went to walk the Pyrenees and did downhill in British Columbia. Simply I love to travel in a different way.

Right now I am in Switzerland   

I am on Patreon

The platform for creative people, amateur filmmakers and travellers.

Do you know Kickstarter? A crowdfunding platform which allows creators to collect money for their project. Well, Patreon is also crowdfunding platform but Instead of collecting money once it's an opportunity to support the creators regularly. I have been thinking about Patreon for a long time. My head was full with doubts. Can I do it? Will anyone be interested? Can I contribute regularly? And now I've said ENOUGH! Regular support, even a small one, will give me the freedom to do what I love and what you enjoy. Search for places with good coffee, show you how and where I travel... Check out the video I edited to promote my channel.

YAY and my profile is www.patreon.com/shenekesa

Blog

My notes, reviews, tips...all in one place.

DSC02431

Batoh Vogart Cabin Crew: Parťák na pracovní cesty

V zimě mě oslovila firma Kufry&Zavazadla, zda bych pro ně neotestovala příruční zavazadlo. Potěšilo mě to a protože po pár vyměněných e-mailech mi přišlo, že máme velmi podobnou filosofii, kývla jsem. Dostala jsem možnost vybrat si z několika typů zavazadel a značek. Nakonec jsem sáhla po Vogart Cabin Crew NTB 17 Blue.

Přechod Šumavy ano/ne

Má smysl přechod Šumavy po nouzových nocovištích?

Šumava tajemná, Šumava divoká a nádherná. Znám hodně lidí, co Šumavu milují. Jezdí na Šumavu na kola, nebo pěší výlety s rodinou. Poslední roky se přidávají i ti, co jdou přechod Šumavy. Tůra kolem 150 kilometrů na zhruba týden se spaním v nouzových, nocovištích. Směrem od Železné Rudy na Novou Pec jsem ji prošla i já. A taky že poslední měsíce na Šumavě žiju, hodně lidí se mě ptá jestli přechod Šumavy má smysl.

SHE Nekesa v Itálii

Co dělat když: příliš velká očekávání na cestách, část 2.

V prvním díle Co dělat když jste si mohli přečíst, jak se s nadměrným očekáváním na cestách, respektive v zahraničí, popasovaly Ingrid Dach a Lenka Gazdová. V té dnešní části se podíváme na zkušenosti Hanky Šormové a Lenky Šilhánové. Jejich vyprávění nás zavedou na Maltu, do Anglie a USA. Obě v zahraničí pracovaly a obě se nakonec vrátily.

I cooperate with

"I don't want to settle. I love to roam over the prairies. There I feel free and happy, but when we settle down we grow pale and die.
Santana, Kiowa Chief

#JDETOIJINAK

© SHE Nekesa 2019 | Všechna práva vyhrazena